LAUREACI

LAUREACI 2018

LAUREACI – TOP MASTER – TOP TEAM

2017

TOP MASTER

Katarzyna Wolny

759pkt.

TOP TEAM

POLAND TEAM

TOP MASTER

Joanna Bandurska

980 pkt

TOP TEAM

INDIGO

4248,20 pkt

TOP MASTER

KAROLINA WOLAK - TWORZYDŁO

TOP TEAM

INDIGO

TOP MASTER

KAROLINA WOLAK - TWORZYDŁO

TOP TEAM

INDIGO

TRENUJESZ - TWORZYSZ - WYGRYWASZ

WSZYSTKIE REGULAMINY I ZASADY ZNAJDZIESZ NA STRONIE O KONKURSIE

WSZYSCY LAUREACI 2018

Gorąco gratulujemy wszystkim laureatom, zdobywcom nagród oraz wszystkim uczestnikom za niesamowity trud i talent włożone w prace.
  1. Marta Bimek
  2. Monika Urantówka
  3. Dorota Lip – Łysakowska
  1. Daria Tadus
  2. Jolanta Pawlik
  3. Agnieszka Szewczyk
  1. Anna Skibicka
  2. Katarzyna Wolny
  3. Dorota Lip – Łyskowska
  1. Anastasiia Klopotova
  2. Magdalena Myśliwiec
  3. Paulina Słowik
  1. Małgorzata Mołodecka
  2. Iwona Kiwacka – Majerczyk
  3. Natalia Jendrysik
  1. Anna Skibicka
  2. Dorota Lip – Łysakowska
  3. Agnieszka Mazur
  1. Magdalena Michalska
  2. Joanna Lang
  3. Małgorzata Mołodecka
  1. Robert Klonowski
  2. Paulina Hercan
  3. Adina Trojan
  1. Katarzyna Muszyńska
  2. Daria Tadus
  3. Magdalena Myśliwiec
  1. Marta Tomaszewska
  2. Valeriya Mihaylova
  3. Katarzyna Wolny
  1. Beata Wodzak – Zwara
  2. Daria Tadus
  3. Anna Prabucka
  1. Kamila Grochowska
  2. Magdalena Myśliwiec
  3. Dorota Lip – Łysakowska
  1. Magdalena Michalska
  2. Magdalena Jakubiec
  3. Agata Wilamowska
  1. Monika Urantówka
  2. Marta Tomaszewska
  3. Patrycja Zubek
  1. Marta Dziurkowska / Kamila Grochowska
  2. Katarzyna Wolny /. Dorota Lip – Łysakowska
  3. Natalia Ptaszek / Renata Mastalska
  1. Natalia Trefon
  2. Ewelina Staszak
  3. Katarzyna Konderak
  1. Marta Dziurkowska
  2. Magdalena Myśliwiec
  3. Dorota Lip – Łysakowska
  1. Iwona Kiwacka – Majerczyk
  2. Małgorzata Mołodecka
  3. Natalia Jendrysik
  1. Magdalena Myśliwiec
  2. Paulina Słowik
  3. Agnieszka Mazur
  1. Anna Prabucka
  2. Ewelina Staszak
  3. Anna Kurzok
  1. Kamila Grochowska
  2. Ksenia Zhukovska
  3. Dorota Lip – Łysakowska
TOP TEAM – INDIGO 4248,20 pkt – lista drużynowa
1. Joanna Bandurska 980
2. Katarzyna Zbroińska 671,5
3. Paulina Walaszczyk 670
4. Anna Skibicka 390
5. Lena Kurach 359
6. Agnieszka Mazur 328
7. Anna Faber 221,Klaudia Demkiewicz 212
9. Magdalena Żuk 209,70
10. Natalia Trefon 207
FOIL EMBOSSED ELEGANCE
1. Dorota Lip – Łysakowska
2. Klaudia Demkiewicz
3. Joanna Bandurska

 

TIP&OVERLY
NOVICE
1. Kamila Grochowska
2. Natalia Trefon
3. Katarzyna Karaś

 

PERFECT MATCH
NOVICE
1. Kamila Grochowska
2. Katarzyna Karaś
3. Natalia Trefon

 

SOAK OFF GEL NAIL ART
1. Oana Flutur
2. Katarzyna Wolny
3. Joanna Bandurska

 

SCULPTURED STILETTO NAIL
NOVICE VETERAN
1. Dorota Lip – Łysakowska 1.Paulina Walaszczyk
2. Ewelina Fedorowicz 2. Joanna Bandurska
3. Daria Tadus 3. Renata Mastalska

 

 

SALON SUCCES
VETERAN
1. Paulina Walaszczyk, Klaudia Demkiewicz, Anna Skibicka
2. Joanna Bandurska, Anna Faber, Katarzyna Zbroińska
3. Lena Kurach, Agnieszka Mazur, Marcelina Rawka

 

HAND PAINTED NAIL ART
NOVICE VETERAN
1.Adina Trojan 1.Robert Klonowski
2.Magdalena Serafin 2.Marta Tomaszewska
 3.Paulina Hercan 3.Aleksandra Banderenko
MIX MEDIA
NOVICE VETERAN
1.Magdalena Myśliwiec 1.Svetlana Halan – Yermashkevisch
2.Tetiana Kurylova 2.Marta Tomaszewska
3.Katarzyna Zbroińska 3.Maria Ciesielczuk

 

3 D NAIL ART
1.Marina Batycka
2.Karolina Wolak – Tworzydło
3.Oana – Geanina Flutur

 

SOAK OFF GEL APPLICATION
1. Paulina Walaszczyk
2. Kamila Grochowska
3. Paulina Słowik

 

FRENCH TWIST
NOVICE VETERAN
1. Joanna Kuskowska 1. Katarzyna Wolny
2. Dorota Lip – Łysakowska 2. Paulina Walaszczyk
3. Daria Tadus 3. Agnieszka Mazu

 

SCULPTURED NAIL
NOVICE
1. Kamila Grochowska
2. Katarzyna Karaś
3. Natalia Trefon
FRENCH TWIST
NOVICE VETERAN
1.Magdalena Myśliwiec 1.Paulina Walaszczyk
2.Dorota Lip 2.Karolina Wolak – Tworzydło
3.Katarzyna Wolny 3.Anastaija Maltsava

 

SCULPTURED NAIL
NOVICE

 

VETERAN

 

1.Magdalena Myśliwiec 1.Paulina Walaszczyk
2.Monica Palezzesi 2.Renata Mastalska
3.Marcelina Dudek 3.Joanna Bandurska

 

SOAK OFF GEL APPLICATION
NOVICE
1.Paulina Walaszczyk
2.Karolina Paczocha
3.Anna Kurzok

 

3 D NAIL ART
1.Marina Batycka
2.Karolina Wolak – Tworzydło
3.Oana – Geanina Flutur

 

MIX MEDIA
NOVICE VETERAN
1.Magdalena Myśliwiec 1.Svetlana Halan – Yermashkevisch
2.Tetiana Kurylova 2.Marta Tomaszewska
3.Katarzyna Zbroińska 3.Maria Ciesielczuk

 

SALON SUCCES
VETERAN
1.Paulina Walaszczyk
2.Joanna Bandurska
3.Karolina Wolak – Tworzydło

 

HAND PAINTED NAIL ART
NOVICE VETERAN
1.Adina Trojan 1.Robert Klonowski
2.Magdalena Serafin 2.Marta Tomaszewska
 3.Paulina Hercan 3.Aleksandra Banderenko

 

FIVE SCULPTURED NAILS
NOVICE VETERAN
1.Magdalena Myśliwiec 1.Karolina Wolak – Tworzydło
2.Monica Palezzesi 2.Anastajia Maltsava
3.Oana – Geanina Flutur 3.Paulina Walaszczyk

 

ON ME OWN
NOVICE VETERAN
1.Magdalena Myśliwiec 1.Joanna Bandurska
2.Anna Kurzok 2.Paulina Walaszczyk
3.Anna Czerwińska 3.Renata Mastalska