O KONKURSIE

MISTRZOSTWA NAILPRO POLAND GLOBAL COMPETITION

Odbywają się w ramach turnieju
Nailpro CUP Europe Competitions
2019/2020

OGÓLNE WARUNKI MISTRZOSTW

Mistrzostwa Nailpro Poland są integralną częścią turnieju Nailpro CUP Europe Competitions, w ramach których mistrzostwa Nailpro Global Nail Competitions odbywają się w 8 krajach europejskich:
Polsce, Chorwacji, Czechach, Bułgarii, Ukrainie, Słowacji, Serbii, Rumunii oraz Nailapalozza On-Line.

Mistrzostwa otwarte są dla wszystkich specjalistów branży paznokciowej, którzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usług stylizacji paznokci. Początkujący, mistrzowie i weterani z krajów, w których ten rodzaj działalności nie podlega licencjonowaniu/uprawnieniom, mogą również wziąć w nich udział. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do przedstawienia przez uczestnika kwalifikacji / uprawnień potwierdzających ukończenie profesjonalnego szkolenia stylizacji paznokci.

40

KONKURENCJE

768

UCZESTNICY

651

MODELKI

1045

NAGRODY

ORGANIZATOR
EWA ŻABIŃSKA - LUBOWIECKA

Dyrektor Nailpro Poland Competitions

Licencjonowany organizator Nailpro Poland Competition

Organizator Międzynarodowego Sympozjum Stylistów Paznokci Technical & Artistic Nail Design podczas targów Beauty Fair

Moderator Sesji Nails na Kongresie LNE Nails Of The Future

Wydawca i redaktor naczelna Magazynu Stylistów Paznokci FANTASMAGORIE

Organizator Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Produkt Roku BEAUTY AWARD

Założyciel i prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokci FANTASMAGORIE

Ambasador Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair

Certyfikowany Edukator ESSIE Professional, Peggy Sage

Organizator Kongresu Kosmetycznego Beauty Fair 2011 / 2017

Organizator oraz Przewodnicząca Jury Ogólnopolskich Mistrzostw Stylizacji Paznokci FANTASMAGORIE 2008 /2014

Licencjonowany kosmetolog

Mistrz Kosmetyki

Srebrna medalistka Międzynarodowych Mistrzostw Polski Nail Art 2010

Właścicielka Vellp Professional Beauty Expert

Product Manager Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair

W branży od 1995 r.

STYLIŚCI O NAILPRO COMPETITIONS

Wspaniała organizacja wszystkich wydarzeń. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Brak pytań bez odpowiedzi. Wyjątkowi ludzie wspierający się nawzajem i idący w tym samym kierunku.
To zaszczyt być w tak zacnym gronie jako Instruktor Nailpro.
Jedno z lepszych szkoleń na jakich byłam. Wiedza otrzymana w ciagu dwóch dni była ogromna , wspaniała atmosfera podczas szkolenia . Cieszę się że mogłam dołączyć do elitarnego grona instruktorów Nailpro Poland .
Dziękuję za wspaniałe szkolenie, dzięki któremu dołączyłam do grona instruktorów przygotowujących stylistów do elitarnych mistrzostw Nailpro. Organizacja szkolenia była super, a samo szkolenie pozwoliło mi ponieść swój poziom, zrozumieć regulamin i oczekiwania sędziów. Było cudownie!
Jestem bardzo zadowolona z Mistrzostw NAILPRO i tego że mam zaszczyt bycia instruktorem NAILPRO.
Organizacja jest zawsze na najwyższym poziomie.
Pełen profesjonalizm w przygotowaniu Mistrzostw! Dopracowane w każdym calu! Super, że tak wysoki poziom mistrzostw możemy mieć w Polsce!

Informacje dotyczące uczestnictwa w konkursach NAILPRO POLND

Uczestnicy mają prawo do uczestniczenia w więcej niż jednym konkursie. Odpowiedzialność za uczestnictwo i rejestrację w poszczególnych konkursach ponosi uczestnik. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy uczestnik nie pojawi się na konkursie. W przypadku braku pełnej opłaty: opłata rejestracyjna + opłata za udział w poszczególnych konkursach – rejestracja nie jest możliwa i skutkuje brakiem możliwości udziału w konkursach mistrzostw Nailpro Poland.

Uczestnicy muszą zadeklarować swoje doświadczenie (weteran / mistrz / początkujący) podczas rejestracji z wyjątkiem przypadku, kiedy nie jest to potrzebne:

POCZĄTKUJĄCY w konkurencjach artystycznych – uczestnik, który nigdy nie zajął pierwszego miejsca w żadnym z konkursów artystycznych,

POCZĄTKUJĄCY w konkurencjach technicznych – uczestnik, który nigdy nie zajął pierwszego miejsca w żadnym z konkursów modelowania paznokci (Pink & White, Red & White ),

MISTRZ w konkurencjach artystycznych – uczestnik, który zajął drugie lub trzecie miejsce w konkursach artystycznych,

MISTRZ w konkurencjach technicznych – uczestnik, który zajął drugie lub trzecie miejsce w konkursach modelowania paznokci (Pink & White, Red & White ),

WETERAN w konkurencjach artystycznych – uczestnik, który zajął pierwsze miejsce w konkursach,

WETERAN w konkurencjach technicznych – uczestnik, który zajął pierwsze miejsce w konkursach modelowania paznokci (Pink & White, Red & White ),

uczestnicy konkurencji bez podziału na weteranów, mistrzów i początkujących są połączeni – początkujący/novice i mistrzowie / master będą startować z weteranami/veteran.

Sculptured Nail. Konkurencja na modelce. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – modelowanie paznokci w stylu konkursowym z podkreśleniem obłączka. Podział na weteranów, mistrzów i początkujących. Konkurencja dla żelu i akrylu w osobnym czasie. Czas wykonania – 2,5 godz. na dwie dłonie.

 

Salon Success. Konkurencja na modelce. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – modelowanie paznokci w stylu salonowym przy użyciu kamuflażu, przeźroczystego oraz białego do wymodelowania wolnego brzegu. Podział na weteranów, mistrzów i początkujących. Konkurencja dla żelu i akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania – 1 godz. 30 min. na dwie dłonie.

 

On My Own. Konkurencja indywidualna – modelowanie salonowego frenchu na sobie. Wykonanie stylizacji na jednej dłoni. Podział na weteranów, mistrzów i początkujących. Konkurencja dla żelu i akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania– 1 godz. 30 min. na jedną dłoń.

NEW! Acrylic Paint Hand Painted Nail Art „Wielkość Starożytnych”. Ręczne malowanie tipsów w box’ach. Podział na początkujących, mistrzów i weteranów.

 

NEW! Gel Paint Hand Painted Nail Art „Gotyk”. Ręczne malowanie tipsów w box’ach. Podział na początkujących, mistrzów i weteranów.

Extreme Stiletto Design. Konkurencja na modelce. Konkurencja artystyczno – techniczna z podziałem na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu i akrylu. Praca tylko na szablonie. Konkurs polega na wykonaniu modelowania ekstremalnej długości sztyletu na jednej dłoni. Czas wykonania– 2 godz. na jedną dłoń

Twist French. Konkurencja na modelce. Konkurencja artystyczno -techniczna z podziałem na weteranów i początkujących. Stylizacja dekoracyjnego, klasycznego, biało-różowego frenchu na jednej dłoni. Konkurencja dla żelu i akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania – 1 godz. 30 min. na jedną rękę.

MIX MEDIA

SOAK OFF APLIKATION – Konkurencja bez podziału na weteranów, mistrzów i początkujących. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – praca na modelce. Uczestnicy mają 30 minut na wykonanie manicure soak-off na paznokciach dwóch dłoni. Materiał stosowany wyłącznie na naturalnych paznokciach.

SOAK OFF NAIL ART – Konkurencja bez podziału na weteranów, mistrzów i początkujących. Wykonanie stylizacji zgodnie z tematem na jednej dłoni – praca na modelce. Zawodnicy mają 1 godzinę, na wykonanie stylizacji na 5 paznokciach jednej dłoni ( o ile nie zaznaczono inaczej w harmonogramie dziennym ) przy użyciu żeli soak – off. Stylizacja musi być wykonana tylko na naturalnych paznokciach.

ITS ALL ABOUT BLINK

Początkujący uczestnik, który zdobędzie pierwsze miejsce w kategorii artystycznej, będzie miał wybór uczestniczenia jako weteran lub początkujący w konkurencjach technicznych, ale będzie zawsze weteranem w konkurencjach artystycznych.

Poczatkujący uczestnik, który zdobędzie pierwsze miejsce w kategorii artystyczno-technicznej, będzie zawsze weteranem w konkurencjach technicznych i poczatkujący w artystycznej.

Uczestnik, który jest weteranem i zdobył pierwsze miejsce w kategorii artystycznej, nie może uczestniczyć w kategoriach technicznych jako weteran, tylko jako początkujący, ale w konkurencjach artystycznych powinien wziąć udział jako weteran.

Jeśli uczestnik jest weteranem w kategorii technicznej i nie zajął pierwszego miejsca w kategorii artystycznej – uczestniczy jako początkujący w kategoriach artystycznych.

Uczestnik, który jest weteranem i startuje tylko w konkurencjach zaocznych TIPS BOXów i zajmuje 1 miejsce w konkurencjach artystycznych jest weteranem, a technicznych i artystyczno-technicznych jest poczatkujący.

Uczestnik ponosi odpowiedzialność za prawidłowe zgłoszenie swojego udziału w ramach podziału weteran/poczatkujący. W sytuacji kiedy uczestnik przesłał kartę zgłoszeniową do organizatora, a w między czasie zdobył 1.miejsce na innym konkursie ma obowiązek poinformować o tym fakcie organizatora i dokonać korekty w swoim zgłoszeniu.  Uczestnik ma obowiązek upewnić się u organizatora, że został prawidłowo zakwalifikowany względem podziału weteran/poczatkujący.

Organizator ma prawo do weryfikacji dokonań stylisty podczas rejestracji i możliwość zmiany przynależności weteran/poczatkujący zgodnie z analizą regulaminu innego konkursu w ramach którego uczestnik zdobył 1.miejsce.  W przypadku błędnej rejestracji z winy uczestnika nastąpi jego dyskwalifikacja, odebranie tytułu, zwrot nagród oraz wykluczenie z turnieju na rok kalendarzowy.

Styliści wchodzący w skład TEAMu, którzy chcą wziąć udział w konkurencji drużynowej Team Challenge, muszą zgłosić swoją przynależność w trakcie rejestracji. Liczba stylistów wchodząca w skład TEAMu jest nieograniczona, ale do punktów zespołu trafią tylko oceny stylistów z TOP10. Jeśli uczestnik dołącza do zespołu lub zmienia go w trakcie roku konkursowego, punkty uzyskane przez uczestnika w poprzednich konkursach pozostaną w zespole, którego był członkiem.

Uczestnicy, którzy uczestniczą jako TEAM profesjonalnej marki (producenta) produktów do stylizacji paznokci, powinni stosować produkty tylko z etykietą producenta, z wyjątkiem narzędzi.

Opłata rejestracyjna w wysokości 10 euro zostanie automatycznie doliczona przy zgłoszeniu i nie podlega rabatowi ani zwrotowi. 

 

Koszt udziału do 31 lipca 2019 po 1 sierpnia 2019
początkujący 20 euro 25 euro
mistrzowie 30 euro 35 euro
weterani 40 euro 50 euro
Bez podziału / Non-Divisional 30 euro 35 euro

 

 

WAŻNE!!! Organizator nie ponosi kosztów opłat bankowych z tytułu wpłat walutowych. Przy wpłatach walutowych obowiązuje kurs sprzedaży wg NBP. 

 

W tytule przelewu prosimy podać „Nailpro  Poland 2019 + imię i nazwisko + telefon + konkurencja + V (weteran) / N (początkujący) / M (mistrz)

 

Opłata za uczestnictwo i za udział w konkurencjach nie podlegają zwrotowi.

Wszystkie konkursowe stylizacje paznokci / tips boxy , które uczestnik wykonuje w ramach mistrzostw Nailpro Poland Competitions muszą należeć do uczestnika i być wykonywane wyłącznie przez niego / przez stylistę zarejestrowanego w systemie Nailpro Poland Competitions w ramach danego konkursu. W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro CUP  Eastern Europe Competitions na okres jednego rok.

Wszystkie konkursowe stylizacje muszą być wykonane podczas trwania danego konkursu, na polu konkursowym, z wyjątkiem szczególnych przypadków wskazanych w regulaminie (tips box). W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro CUP  Eastern Europe Competitions na okres jednego rok.

Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestnika/uczestników lub modelki/modelek oraz do odjęcia im punktów za złamanie regulaminu mistrzostw Nailpro Poland Competitions, bez względu na naruszenie, czy miało ono miejsce przed mistrzostwami lub w ich trakcie. W przypadku, gdy naruszenie zostanie ujawnione po otrzymaniu nagród i wyróżnień, zdyskwalifikowany uczestnik zobowiązany jest zwrócić wszystkie otrzymane nagrody i tytuły organizatorowi Nailpro Poland Competitions. Uczestnik taki zostanie dodatkowo wyeliminowany z mistrzostw Nailpro CUP Eastern Europe Competitions na okres jednego roku kalendarzowego.

Za prawidłowe zrozumienie regulaminu mistrzostw Nailpro CUP  Poland Competitions oraz obowiązujących w nich zasad i reguł w czasie trwania poszczególnych konkursów, odpowiadają tylko i wyłącznie sami uczestnicy. Uczestnicy odpowiadają za prawidłowe przygotowanie modelek i ich zachowania podczas trwania poszczególnych konkursów.

Uczestnik przyjeżdża na wyznaczoną godzinę do miejsca gdzie odbywać się będą mistrzostwa. Uczestnik, który nie stawi się na wyznaczoną godzinę konkursu nie będzie miał możliwości w nim udziału. Uczestnicy proszeni są o przybycie co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem konkurencji w której będą brać udział celu przygotowania stanowiska pracy. Rejestracja uczestników odbywa się w każdym dniu konkursowym wg podanego Harmonogramu. Prace kategorii zaocznych, tzw. tips boxów można dostarczyć do organizatora Nailpro Poland Competitions przez osoby trzecie w wyznaczonym do tego czasie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prace przyniesione przez osoby trzecie.

Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie modelek do konkurencji w której są one wymagane. Osoby, które pełnią rolę modeli muszą być pełnoletnie, ukończone 18 lat. Jeśli modelka nie ma ukończonych 18 lat, musi przedstawić zgodę rodziców lub zapewnić ich obecność podczas trwania konkursu. Na prośbę organizatora modelka jest zobowiązana do przedstawienia dowodu osobistego, paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego jej pełnoletność.

Stylizacje konkursowe wykonywane sa tylko i wyłącznie na żywych modelkach / nie dozwolę stosowanie sztucznych palców lub dłoni.

Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie niezbędnych materiałów i narzędzi do pray, w tym lampy UV / LED / CCFL (jeśli regulamin tak określa). Do konkursu mogą być użyte tylko profesjonalne produkty. Organizator niedopuszcza stosowanie produktów typu „no name”.

Przed każdym konkursem podczas odprawy zastaną przypomniane najważniejsze zasady  / reguły danej konkurencji na 5-15 minut przed jej rozpoczęciem.

Podczas odprawy nie wolno wykonywać jakichkolwiek czynności na modelkach i dotykać materiałów. Naruszenie tej zasady skutkować będzie dyskwalifikacją.

Na początku konkursu uczestnik powinien umieścić wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do pracy na stole. Futerały i torby muszą być zamknięte. Zabrania się podnoszenia czegokolwiek z podłogi na stół roboczy po rozpoczęciu konkursu bez zgody i obecności sędziów technicznych.

Podczas konkursu modelka nie może wspomagać uczestnika w żaden sposób. Modelka nie powinna usuwać pyłu, lizać paznokci podczas zawodów, aż do zakończenia prac związanych z oceną. Jeśli sędzia techniczny zauważy naruszenie regulaminu, przekazuje tę informację do dyrektora mistrzostw. Po ocenie sytuacji jaka miała miejsce dyrektor mistrzostw zdecyduje, czy nastąpi dyskwalifikacja uczestnika za niedopuszczalne zachowania modelki.

Szablony/formy muszą być profesjonalne i papierowe. Nie dopuszcza się stosowania metalowych form bądź czegokolwiek przypominającego metal. Niezastosowanie się do tej zasady będzie przyczyną dyskwalifikacji uczestnika.

Miski do obmywania paznokci z pyłu muszą być przeźroczyste lub plastikowe bez żadnych dodatków w środku: kamieni, muszelek itp.

Wszystkie zakazane materiały lub narzędzia znajdujące się na stole roboczym zostaną skonfiskowane. Uczestnik, który naruszy zasady, może zostać zdyskwalifikowany przez organizatora.

Skonfiskowane materiały i narzędzia zostaną zwrócone uczestnikowi na jego wniosek tuż po ceremonii wręczenia nagród.

Po rozpoczęciu konkursu uczestnicy i modelki nie mogą opuszczać miejsca konkursowego bez zgody sędziów technicznych mistrzostw. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.

Gdy tylko sędzia techniczny ogłosi koniec konkursu, uczestnik zobowiązany jest natychmiast zaprzestać pracy, odłożyć wszystkie materiały i narzędzia i odejść od stołu oraz wyjść poza miejsce konkurencji. Uczestnicy nie mogą dotykać rąk modelki do momentu oceny sędziów. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.

Gdy sędzia techniczny ogłosi koniec konkursu, modelka powinna wstać i postępować zgodnie z jego instrukcjami. Modelka nie może opuścić pola konkursowego podczas konkursu. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.

Podczas oceny sędziów modelki nie mogą rozmawiać z sędziami oraz między sobą.

Modelki nie mogą mieć biżuterii (palce, nadgarstki itd.) i zegarków. Za naruszenie tej zasady sędziowie mają prawo odjąć 5 punktów z klasyfikacji ogólnej. Zasada ta nie ma zastosowania do kategorii Fantasy Nail Art.

Modelkom zabrania się dotykać, podnosić i przesuwać kotary między nimi a przestrzenią sędziowską.

Uczestnicy nie mogą przebywać w obszarze sędziowskim ani w jego pobliżu. Za naruszenie tej zasady grozi dyskwalifikacja.

Sędziowie techniczni informują uczestników o konieczności posprzątania stanowiska pracy do kolejnej konkurencji i wyrzuceniu wszystkich niezbędnych i zużytych produktów / materiałów do kosza. Każde stanowisko pracy wyposażone jest w kosz z workiem na śmieci. Po posprzątaniu stanowiska konkursowego uczestnik opuszcza pole konkursowe.

Organizator zapewnia dla uczestnika i modelki po jednym krześle.

Jeżeli uczestnik nie zgadza się z wynikami oceny lub pracą sędziego, ma prawo do wyrażenia swojego protestu, jednak tylko i wyłącznie w sposób kulturalny i uprzejmy. Jeśli uczestnik wyrazi swoje odczucia w arogancki i nieuprzejmy sposób, sędzia może rozważyć dyskwalifikację uczestnika i pozbawić go prawa do udziału we wszystkich mistrzostwach Nailpro Eastern Europe Competitions.

Organizator wraz z dyrektorem mistrzostw zastrzegą sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu. W razie jakichkolwiek wątpliwości uczestnicy proszeni są o kontakt z organizatorem.

Sędziowie wyłaniają laureatów w następujący sposób:

· trzech sędziów weryfikuje stylizacje wybierając po 10 najlepszych wśród początkujących, mistrzów i weteranów

·         trzech sędziów ogląda osobno stylizacje wykonane przez początkujących i weteranów  wybierając 10 najlepszych prac

·         w  TOP10 kategorii technicznych, artystycznych, techniczno – artystycznych znajduje się po 10 finalistów: 10 początkujących, 10 mistrzów i 10 weteranów

·         w kategoriach bez podziału znajduje się po 10 najlepiej wykonanych stylizacji

·         finałowe stylizacje oceniane są w jednym czasie. Ocena obejmuje 12 kategorii konkursowych w 10-punktowej skali, gdzie 1 pkt – stylizacja jest nie do przyjęcia, 10 pkt – stylizacja jest doskonała. Każdy sędzia odpowiedzialny jest za 3–4 kryteria oceny. Kryteria dla każdej z kategorii konkursowej są określone w każdym regulaminie konkursu.

 • Karty ocen wydawane tylko finalistom (możliwa wersja elektroniczna).
 • Sekretarz zlicza punkty, a sędziowie wyznaczają miejsca.
 • Przewodniczący JURY ma prawo do ostatecznego głosu.
 • Decyzja sędziów jest ostateczna i nieodwołalna

 

Nailpro Poland to konkursy indywidualne i zespołowe i aby mogły się odbyć zgodnie z Harmonogramem, w każdej kategorii konkursowej musi być minimum 5 uczestników – 5 uczestników na poziomie weterana, 5 uczestników na poziomie mistrza i 5 uczestników na poziomie początkujących. W kategoriach bez podziału na weteranów, mistrzów i początkujących musi być minimum 8 uczestników. Jeśli liczba uczestników nie osiągnie wymaganego poziomu – 5 – początkujący mogą startować wraz z mistrzami tylko w tym konkretnym przypadku. Organizator zwraca opłaty za udział w konkursie w sytuacji kiedy dana konkurencja nie odbędzie się z powodu zbyt małej liczby uczestników

 

TOP MASTER – uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów podczas mistrzostw Nailpro Polska (we wszystkich konkursach razem zajmując od 1 do 3 miejsca w każdej z nich) otrzymuje tytuł TOP MASTER, puchar, dyplom, nagrodę rzeczową: autoklaw najnowszej generacji STEAMJET marki enbio technology o wartości 3’942 brutto ( w tym Vat 8% )

 

TOP TEAM – uczestnicy zgłoszeni do jednego zespołu „TEAMu”, a który zdobędzie największą liczbę punktów podczas mistrzostw Nailpro Polska Competitions (we wszystkich konkursach razem) otrzymuje tytuł TOP TEAM, a każdy uczestnik otrzyma medal i dyplom.

 

PUCHAR INDYWIDUALNY – uczestnik, który w ciągu roku konkursowego uzyska najlepsze wyniki i zgromadzi największą liczbę punktów, otrzyma puchar turnieju Nailpro CUP Europe Competitions oraz tytuł – GRAND MASTER NAILPRO CUP Europe Competitions.

 

PUCHAR DRUŻYNOWY – Każdy z członków TEAMu, stając się finalistą w poszczególnych kategoriach, otrzymuje swoje punkty. Wspólne punkty są dodawane do ogólnej punktacji zespołu w walce o Puchar Drużynowy. Zdyskwalifikowani uczestnicy nie otrzymują punktów. Zwycięska drużyna otrzymuje Puchar Nailpro CUP Europe Competitions. Każdy członek TEAMu otrzyma medal.

 

Uczestnicy powinni wziąć udział w ceremonii wręczenia nagród, aby otrzymać swoje nagrody i wyróżnienia.

Natychmiast po ceremonii zespół organizacyjny Nailpro Poland wyda finalistom karty oceny, a sędziowie będą mogli odpowiedzieć na pytania i udzielać porad dotyczących poprawienia stylizacji konkursowych wykonanych przez uczestników konkursu.

 

Zasady i informacje nie są przedmiotem dyskusji i debaty. Wszystkie uwagi, pomysły i zalecenia są przyjmowane cały czas adresem ewa.zabinska@nailpropoland.com.

Mistrzostwa Nailpro Competitions są przykładem i wzorem dla całej branży paznokciowej.

 

Organizatorzy Nailpro CUP Europe Competitions, a tym samym Nailpro Poland, zakładają, że uczestnicy zachowywać się będą jak profesjonaliści i sportowcy.

 

WAŻNE!!! Każdy uczestnik, który zauważy u innego uczestnika złamanie regulaminu podczas trwania konkurencji konkursowej ma obowiązek zgłosić to natychmiast sędziemu technicznemu / organizatorowi. Wszelkie niezgodności zgłoszone po zakończeniu konkurencji nie będą uwzględnianie.

 

Po zakończeniu roku konkursowego nastąpiła zmiana regulaminów. Laureaci innych konkursów organizowanych na świecie będą kwalifikowani na podstawie konkurencji odpowiadającym konkurencjom Nailpro Global Nail Competitions. Szczegółowe i nowe regulaminy będą opublikowane z dniem 01.06.2019. Więcej informacji u organizatora.

Laureaci Nailpro Poland Competitions 2018 otrzymują:

Kategorie konkursowe podział na początkujących/weteranów/mistrzów:

  • początkujący puchar, dyplom, nagroda rzeczowa
   mistrzowie puchar, dyplom, nagroda rzeczowa
   weterani 1. miejsce – 100 euro, 2. miejsce – 70 euro, 3. miejsce – 50 euro, puchar, dyplom

Kategorie konkursowe bez podziału na początkujących/mistrzów/weteranów:

 • medal, dyplom, możliwe nagrody rzeczowe od sponsorów

Laureat TOP MASTER otrzyma:

 • puchar, dyplom, nagrodę rzeczową – autoklaw enbio SteamJet o wartości 3942zł netto

 

Laureaci TOP TEAM otrzymają:

 • medal, dyplom, możliwe nagrody rzeczowe od sponsorów

 

 

 

Laureatom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, w tym terminu jej wykorzystania, ani do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za rzeczową część nagrody.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Laureata.

 

Zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o PIT nagrody uzyskane z konkursach są opodatkowane według ryczałtowej stawki 10% wartości nagrody. Zgodnie z w/w przepisami podatkowymi, organizator konkursu przed wydaniem nagród pieniężnych pobierze od laureata kwotę stanowiącą 10% jej wartości, która zostanie wpłacona na konto Urzędu Skarbowego w Mysłowicach.

 

Nagrody finansowe zostaną wręczone podczas Gali 5.Mistrzostw Nailpro Poland 2019 na Scenie Głównej Beauty Days.